EN

Biz Aska firması olarak uzun yıllardır deneyimimizi gelişen teknoloji ile birleştirip modern fabrikamızda titizlik ile imalatını gerçekleştiriyoruz.

Üretim bandımızda Basta Cnc makineleri olmak üzere lazer teknolojileri ve diğer ekipmanlar ile standardı en üst seviyelere çıkarıyoruz ve siz müsterilerimize mükemmeli sunuyoruz .

Altın bilindiği üzere zorlu bir maden surecinden geciyor , bu sureçte altının fiyatını belirleyen en büyük etken . Gerek az bulunması gerekse altının arama ve cıkarma asamaları olsun değerinin kat kat artmasına sebep oluyor bizlerde bu zahmetli ve emek dolu işlemleri cok yakından takip ettiğimiz için altın imalatına getirdiğimiz maliyet hafifletici ve standart yükseltici faktörlerin tümünü kullayor ve sizlere birbirinden essiz tasarımlarımızı sunmaya tüm enerjimizle çalışıyoruz.

Günümüzde  ve özellikle ülkemizde altın hem bir yatırım aracı hemde takı sektörünün vazgeçilmezi . Vazgçememizin en büyük nedeni ise kıymetli oluşunun yanısıra bakımları doğru yapıldığı sürece uzun yıllar ilk günkü ışığını kaybetmeyişi ve üzerine yılların geçmesine rağmen değer kaybetmeyip aksine kat kat değer kazanması diyebiliriz .

Aska firması altın'ı bir aşk olarak görüyor ve bu yüzden sloganımızdaki gibi sizleri Altından Aşka davet ediyoruz .